Oro Caffè La Torretta
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 10783
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO AURUM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.20
($43.20/kg)
|
No.: 1671
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED SERENO - Quarta Caffè
18
pcs
|
ESE Pods
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.31
($58.48/kg)
|
No.: 10477
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO EXQUISIT
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.20
($43.20/kg)
|
No.: 1082
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
150
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$45.37
($43.21/kg)
|
No.: 10905
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
Cannizzaro SUPER ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.29
$34.53
9%
($31.29/kg)
|
No.: 11359
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10248
Choose your option
Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.62
($35.62/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
Andraschko BUENA VISTA PRIMÈRO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 10269
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.53
$36.70
5%
($34.53/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
HARDY Portofino Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($84.40/kg)
|
No.: 11059
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
Cannizzaro Espresso Aroma Intenso
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.12
($29.12/kg)
|
No.: 11357
Choose your option
Espresso Blu tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$64.85
$72.22
10%
($21.62/kg)
|
No.: 10379
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.33
$66.91
5%
($31.67/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
Toraldo CREMA DI NAPOLI
250g
|
Ground Coffee
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.47
($29.88/kg)
|
No.: 16678
Choose your option
Marziali Caffè 1922
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1244
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO EXQUISIT
500g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.55
($43.10/kg)
|
No.: 10297
Choose your option
Quarta Caffè GUSTO TIPICO
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.09
($20.36/kg)
|
No.: 10476