Caffè Kenon 100% ARABICA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11105
Choose your option
Caffè Borbone MISCELA ROSSO (Vending)
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.04
($20.04/kg)
|
No.: 10746
Choose your option
Dersut Caffè NON PLUS ULTRA
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.23
($43.23/kg)
|
No.: 10677
Choose your option
Choose your option
Arditi Caffè NOI
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.81
($24.81/kg)
|
No.: 10253
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.56
$25.46
15%
($21.56/kg)
|
No.: 11108
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO EXQUISIT
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.23
($43.23/kg)
|
No.: 1082
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED SERENO - Quarta Caffè
18
pcs
|
ESE Pods
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.31
($58.48/kg)
|
No.: 10477
Choose your option
Andraschko BAR ITALIA 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 10245
Choose your option
Caffè Pezzullo CLASSICO Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.56
($71.87/kg)
|
No.: 10976
Choose your option
Caffè Kenon CREMA MOKA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 11106
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO 100% ARABICA ORGANIC
500g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$23.29
($46.58/kg)
|
No.: 10298
Choose your option
MAGISTRAL tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.48
$95.01
10%
($28.49/kg)
|
No.: 1107
Choose your option
Caffè Borbone Crema Classica
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($21.24/kg)
|
No.: 11052
Choose your option
Marziali Caffè 1922
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.55
$36.72
5%
($34.55/kg)
|
No.: 1241
Choose your option
Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.64
($35.64/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10248
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($102.12/kg)
|
No.: 11126
Choose your option
HARDY Universo Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($84.40/kg)
|
No.: 1930