Choose your option
Babbini with pistachio cream - Babbi
132g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.70
($81.06/kg)
|
No.: 4776
Choose your option
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.16
($108.00/kg)
|
No.: 4781
Choose your option
Viennesi Fondente Wafers - Babbi
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.16
($108.00/kg)
|
No.: 4611
Choose your option
Choose your option
Classic Viennesi wafers - Babbi
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.36
($96.80/kg)
|
No.: 4778
Choose your option
Choose your option
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi
200g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.36
($96.80/kg)
|
No.: 4777