Hot chocolate Cacao - Monbana
20g
|
01.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$0.43
($21.50/kg)
|
No.: 1325
Choose your option
Hot chocolate 100% Cacao - Monbana
150g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($71.47/kg)
|
No.: 1324
Choose your option
Hot chocolate Cacao Chocolat Tradition - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1323
Choose your option
Hot chocolate Cacao Hazelnut - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1315
Choose your option
Hot chocolate Cacao Caramel - Monbana
250g
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1322
Choose your option
Hot chocolate Cacao Orange - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1318
Choose your option
Hot chocolate Tresor - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1333
Choose your option
Hot chocolate Cacao Vanille - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1316
Choose your option
ESE Pods GIUBILEO (in bulk) - Mondicaffè EM
20
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($68.86/kg)
|
No.: 10902
Choose your option
Mondicaffè GIUBILEO EM
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.29
($31.29/kg)
|
No.: 10752
Choose your option
Mondicaffè ESPRESSO ES
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 10841
Choose your option
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.12
($29.12/kg)
|
No.: 10843
Choose your option
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
375g
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($31.47/kg)
|
No.: 10844
Choose your option
Mondicaffè GIUBILEO ES
375g
|
Whole Bean
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.97
($37.25/kg)
|
No.: 10842
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Caffè
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 4475
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Cioccolato
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 40039
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Moscato
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 4476
Choose your option
ESE Pods THE BOCS (in bulk) - Mondicaffè
20
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($76.57/kg)
|
No.: 10901
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$35.62
($35.62/kg)
|
No.: 10750
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10252