Hausbrandt H. HAUSBRANDT
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 1947
Choose your option
Hausbrandt NONNETTI 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(13)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1012
Choose your option
Hausbrandt GOURMET
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$35.62
($35.62/kg)
|
No.: 1014
Choose your option
Hausbrandt GOURMET COLUMBUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$36.70
($36.70/kg)
|
No.: 1542
Choose your option
ESE Pods ACADEMIA - Hausbrandt
18
pcs
|
ESE Pods
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.97
($110.87/kg)
|
No.: 1125
Choose your option
Hausbrandt NONNETTI
500g
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$15.05
($30.10/kg)
|
No.: 1015
Choose your option
Hausbrandt QUALITA ROSSA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1937
Choose your option
Hausbrandt MOKA COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1540
Choose your option
Hausbrandt SUPERBAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.29
($31.29/kg)
|
No.: 1108
Choose your option
Hausbrandt TRIESTE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 1127
Choose your option
Hausbrandt VENEZIA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1543
Choose your option
Choose your option
ESE Pods CLASSICO - illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.70
($53.77/kg)
|
No.: 11133
Choose your option
illy CLASSICO N
1,5 kg
|
Whole Bean
|
02.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$54.03
$59.44
9%
($36.02/kg)
|
No.: 11460
Choose your option
Choose your option
ESE pods FORTE - illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.70
($53.77/kg)
|
No.: 11135
Choose your option
ESE Pods INTENSO - Illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.70
($53.77/kg)
|
No.: 11134
Choose your option
ionia CINQUE STELLE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.79
$26.96
8%
($24.79/kg)
|
No.: 11411
Choose your option
ionia GASTRONOM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.38
$21.55
10%
($19.38/kg)
|
No.: 11409
Choose your option
ionia GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.46
$23.72
13%
($20.46/kg)
|
No.: 11412