Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Carroux ESPRESSO
Röstfrisch Freshly roasted

Carroux ESPRESSO

500g | Whole Bean | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$18.95
($37.90/kg) | No.: 1018
Delivery 1-3 Days
Carroux ESPRESSO
Röstfrisch Freshly roasted

Carroux ESPRESSO

1kg | Whole Bean | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$37.35
($37.35/kg) | No.: 1437
Delivery 1-3 Days
Carroux FILTER COFFEE CREMA

Carroux FILTER COFFEE CREMA

70g | Ground Coffee | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.02
($43.14/kg) | No.: 1099
Out of stock Unavailable
Mokaflor Chiaroscuro 100% Arabica with Jamaica Blue Mountain
Röstfrisch Freshly roasted

Mokaflor Chiaroscuro 100% Arabica with Jamaica Blue Mountain

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$59.44
($59.44/kg) | No.: 1242
Delivery 1-3 Days
Mokaflor Chiaroscuro 100% Arabica with Jamaica Blue Mountain
Röstfrisch Freshly roasted

Mokaflor Chiaroscuro 100% Arabica with Jamaica Blue Mountain

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$15.05
($60.20/kg) | No.: 1243
Out of stock Unavailable
CHOC-O-LAIT - Salted Caramel

CHOC-O-LAIT - Salted Caramel

33g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$2.39
($72.42/kg) | No.: 4249
Delivery 1-3 Days
CHOC-O-LAIT hazelnut

CHOC-O-LAIT hazelnut

33g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (3)
$2.49
($75.45/kg) | No.: 1326
Delivery 1-3 Days
CHOC-O-LAIT Milk Chocolate Stick

CHOC-O-LAIT Milk Chocolate Stick

33g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.39
($72.42/kg) | No.: 1327
Delivery 1-3 Days
CHOC-O-LAIT Dark Chocolate Stick

CHOC-O-LAIT Dark Chocolate Stick

33g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.39
($72.42/kg) | No.: 1154
Delivery 1-3 Days
CLARIS Blue filter cartridge

CLARIS Blue filter cartridge

★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.53
No.: 2199
Out of stock Unavailable
Jura CLARIS White Filter Cartridge

Jura CLARIS White Filter Cartridge

★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.16
No.: 2200
Out of stock Unavailable
Club Kave ESPRESSO
Espresso Italiano

Club Kave ESPRESSO

1kg | Whole Bean | 05.2029
★★★★★ ★★★★★ (0)
$39.95 $43.20 7%
($39.95/kg) | No.: 11444
Delivery 1-3 Days
Club Kave ESPRESSO MOKA
Espresso Italiano

Club Kave ESPRESSO MOKA

250g | Ground Coffee | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.20 $10.72 14%
($36.80/kg) | No.: 11445
Delivery 1-3 Days
Barista brush No.2 C40 - Comandante

Barista brush No.2 C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.37
No.: 9419
Out of stock Unavailable
Barista brush C40 - Comandante

Barista brush C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.22
No.: 9413
Out of stock Unavailable
Replacement glass for manual grinder C40 - Comandante

Replacement glass for manual grinder C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.77
No.: 9414
Out of stock Unavailable
Felt case anthracite gray for manual grinder C40 - Comandante

Felt case anthracite gray for manual grinder C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.77
No.: 9410
Out of stock Unavailable
BIG JOE smoked oak knob for C40 grinder - Comandante

BIG JOE smoked oak knob for C40 grinder - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.48
No.: 9405
Out of stock Unavailable
BIG JOE oak knob for C40 grinder - Comandante

BIG JOE oak knob for C40 grinder - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.48
No.: 9404
Out of stock Unavailable
BIG JOE oak knob black for C40 grinder - Comandante

BIG JOE oak knob black for C40 grinder - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.42
No.: 9406
Out of stock Unavailable