TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.23
$105.84
10%
($31.74/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$35.64
($35.64/kg)
|
No.: 10750
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($102.12/kg)
|
No.: 11126
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.81
($47.24/kg)
|
No.: 11025
Choose your option
Andraschko GRAND CRU
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$41.06
($41.06/kg)
|
No.: 10675
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10252